O polskiej służbie zdrowia można powiedzieć bardzo wiele, niestety, większość to wyjątkowo przykre rzeczy. Mimo że nieustannie pewne aspekty związane z leczeniem zmieniają się na dobre, mimo że mamy spore osiągnięcia w pewnych dziedzinach medycyny, nadal największą zmorą naszego starego dobrego NFZ-u, mimo licznych obietnic, są kolejki. I to nie chodzi wcale o konieczność odczekania paru tygodni czy miesięcy: na wizyty u niektórych specjalistów, a także pewne zabiegi, trzeba czekać nawet kilka czy kilkanaście lat! To fikcja – część starszych osób może już nie dożyć tego czasu, część chorych zwyczajnie nie może sobie pozwolić na tyle czekania: w końcu cierpią, a ich życie bez koniecznej operacji jest wyjątkowo niekomfortowe. Dlatego często jednym rozwiązaniem jest pożyczenie pieniędzy i zaplanowanie operacji prywatnie.

Na ratunek stawom

Takie zachowanie bardzo często ma miejsce w przypadku operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego lub kolanowego, ponieważ terminy w publicznej służbie zdrowia są nie do przyjęcia. Osoby, które potrzebują pieniędzy na taki cel, mogą zwrócić się praktycznie do każdego banku: oferta pożyczek jest niezwykle szeroka.

Gdy publiczna służba zdrowia niedomaga

Często w kwestii zdrowia musimy wziąć sprawy w swoje ręce i postawić na prywatne leczenie. Na szczęście dzięki dostępnym na rynku pożyczkom praktycznie każdy może dziś sobie na to pozwolić, niezależnie nawet od wysokości uzyskiwanych dochodów. Warto zadbać o swoje zdrowie jak najszybciej.